Ubytování ve Vítkovicích - ubytování v Krkonoších.

Na této stránce naleznete hotely, pensiony, chaty a chalupy, apartmány, které jsou přímo v obci Vítkovice v Krkonoších. Uvádíme zde část informací o ubytovacím zařízení, všchny zde uvedené objekty mají své webové stránky, kde si můžete dopodrobna zjistit informace o ubytování.
Pokud jste vlastníkem ubytovacího zařízení a chtěli by jste zde mít svůj odkaz, můžete si zažádat o přidání na obci Vítkovice nebo na emailu: ucetni@vitkovicevkrk.cz. Zápis je zpoplatněn částkou 500,- Kč bez DPH / rok. V zimních měsících má tato kategorie návštěvnost více jak 2000 zobrazení / měsíc. 

 

hotely

pensiony

chaty a chalupy

ostatní

 

 

Ubytování pro školy

Nabídka ubytování pro školy

Kapacita:

 44 lůžek

Popis:

Obec Vítkovice v Krkonoších nabízí ubytování pro školy v přírodě a lyžařské výcviky žáků základních a středních škol. Ubytování v Základní škole, společenská místnost, kuchyňka, možnost využití tělocvičny. Lyžařské vleky 700m od ZŠ. Zajišťuje Obecní úřad Vítkovice. 

  eliška

 

Chata Eliška - www.chata-eliska.cz

Kapacita:

 48 lůžek

Popis:

Penzion nabízí ubytování a stravování přímo na sjezdovce vedle sedačkové lanovky v horní části lyžařského areálu Aldrov. Svojí polohou je vhodná zejména pro lyžařské kurzy,rodiny s dětmi,školy v přírodě a kolektivní i rodinnou rekreaci. Součástí penzionu je přilehlý objekt rychlého občerstvení ,,Bufet Stodola'',který hosté rádi využívají k večernímu posezení.

  chalupa Krakonošův sen

Chalupa Krakonošův sen - www.krakonosuvsen.cz

Kapacita:

 12 lůžek

Popis:

Komfortně vybavený objekt s výhodnou polohou a celoročním ubytováním, kde respektujeme vaše soukromí.  Možnost vlastního vaření v kompletně vybavené kuchyni. Cyklotrasy i turistické trasy v místě, Skiareál Aldrov a běžecké tratě v docházkové vzdálenosti. Parkování na vlastním oploceném pozemku.

  Chata U kostela

 

Chata U kostela - www.chata-u-kostela-vitkovice.cz

Kapacita:

 25 lůžek

Popis:

Levné a kvalitní ubytování na ideálním místě jen pár desítek metrů od horní stanice vleku Jizerka - www.freestylearea.eu, ke spodní stanici lanovky www.skialdrov.cz sjedete na lyžích. Ubytování ve dvou- až pětilůžkových pokojích, sociální zařízení na chodbách společné. Pro hosty zdarma k dispozici WiFi, klub se stolním fotbalem, ping-pongem a TV, vybavená kuchyň. Nabízíme i snídaně. Ideální pro mladé rodiny, party mladých lidí, sportovní kolektivy, firemní akce, školy v přírodě a podobné akce. Nejmenší návštěvníci si užijí se zvířátky v naší dětské farmě, možnost vyjížděk na koních.
Příjezd autem v zimě i v létě až k chatě, parkování na veřejném parkovišti 50 m od chaty. Více na www.facebook.com/chatavitkovice.

 

Pension Spilka

Pension Spilka - www.penzion-spilka.cz

Kapacita:

 ? lůžek

Popis:

Pension Vám nabízí ubytování ve dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj se sprchou, WC a telefonem, televizí, satelit, rádio. Ubytování vždy se snídaní, možnost i polopenze - výběr ze dvou menu. Společenská místnost - Tv + SAT, terasa, lyžárna, bar, venkovní gril, sauna, kosmetika. Nekuřácké prostředí.

 

pension Lukeš

Pension Lukeš

Kapacita:

 21 lůžek

Popis:

Penzion svým klidným a čistým domácím prostředím s možnostmi aktivního odpočinku uspokojí každého hosta. Je vhodný nejen pro prožití klidné dovolené, ale poskytujeme rovněž jednodenní, víkendové nebo týdenní pobyty. Pokoje apartmánů jsou vybaveny sprchovým koutem a WC, dále pak televizí a satelitem.

 

Pension 101

Pension 101 - www.pension101.wz.cz

Kapacita:

 14 lůžek

Popis:

Nabízíme ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Pension se nachází 100m od vleku Janova hora. Jsou zde vhodné podmínky pro milovníky zimních i letních sportů, udržované sjezdové dráhy a běžecké tratě, cyklotrasy a pěší stezky po Krkonoších. Prostředí je vhodné především pro rodiny s dětmi.

 

Pension 375

Pension 375 - www.pension375.cz

Kapacita:

 20 lůžek

Popis:

Celoroční ubytování v nekuřáckém rodinném pensionu uprostřed obce Vítkovice v Krkonoších. Kuchyň, sprcha, WC, TV. Možnost stravování: snídaně, večeře (polopenze) nebo možnost vlastního vaření v kuchyňce. V létě venkovní posezení s grilem, bazén. Parkování u pensionu, 30m od hlavního tahu na Horní Mísečky.

 

Pension 382

Pension 382

Kapacita:

 12 lůžek

Popis:

Nabízíme celoroční ubytování v klidné části Krkonoš, v blízkosti vleku Aldrov. Stylově zařízené pokoje, společenská místnost, kuchyňka, v létě možné posezení na terase a grilování. V zimě možnost sjezdového lyžování a běžkaření, v letním období pěší turistika a cykloturistika.

 

Pension 383

Pension 383

Kapacita:

 ? lůžek

Popis:

Nabízíme Vám ubytování v dvoulůžkových pokojích s kompletním zařízením. Můžete využít kuchyňku, společenskou místnost, v létě velkou slunečnou terasu s menším bazénem, kryté venkovní posezení s grilem i otevřeným ohništěm, popřípadě ostatní prostory v domě i u domu. Nabízíme možnost zajištění polopenze.

 

Pension Mirka

Pension "Mirka" - www.ubytovanimirka.cz

Kapacita:

 11 lůžek

Popis:

Ubytování se nachází na protilehlém svahu areálu Aldrov, dostupné z hlavní silnice na Rezek. 2x sociální zařízení /sprcha,WC/ vybavená kuchyně slouží též jako společenská místnost TV-SAT, lyžárna, parkování u domu.

  Penzion NOTE

Penzion NOTE - www.penzion-note.cz

Kapacita:

 19 lůžek

Popis:

Rodinný penzion Vítkovice v Krkonoších. Nabízíme možnost ubytování v atraktivní lokalitě obce Vítkovice v Krkonoších v našem zbrusu novém penzionu, který byl uveden do provozu v roce 2014..

 

Apartmány Aldrov

Pension Apartmány Aldrov - www.apartmanyaldrov.cz

Kapacita:

 ? lůžek

Popis:

Nachází se v klidném prostředí horské obce Vítkovice v Krkonoších. V jeho bezprostřední blízkosti je Ski areál Aldrov a Ski areál Vurmovka. Jedná se o ubytování formou pronájmu jednotlivých apartmánů v nově postaveném penzionu.  Ubytování formou pronájmu 3-5 lůžkových apartmánů. Každý apartmán má samostatný vchod, který zajišťuje pocit soukromí a vlastní uzamykatelnou lyžárnu.

 

Apartmány Aldrov

Apartmány U Kostela - www.apartmanyukostela.cz

Kapacita:

 18 lůžek

Popis:

Apartmány U Kostela jsou nově vybudované apartmány, které se nacházejí v těsné blízkosti lyžařského areálu Aldrov a nově vybudovaného snowparku na vleku Jizerka.Ubytování probíhá v týdenních turnusech (sobota - sobota) s nástupem po 14:00 a předáním uklizeného apratmánu do 10:00. Termíny lze po dohodně upravit. Parkování na parkovišti 50m od objektu. Objekt je zásadně nekuřácký a domácí zvířata nejsou povolena.

 

Ubytování pod Kotlem

Ubytování "Pod Kotlem" - www.ubytovani-podkotlem.cz/

Lokalita:

 Vítkovice v Krkonoších

Kapacita:

 20 lůžek

Popis:

Ubytování pod Kotlem je nově postavený rodinný dům se 4 pokoji na ubytování a společenskou místností na posezení u TV s barem. Ubytovaní mají vlastní vchod a své oddělené soukromí.

 

Bouda aldrov

Horská bouda Aldrov - www.horskaboudaaldrov.cz

Kapacita:

 20 lůžek

Popis:

Horská bouda se nachází na spodní stanici čtyřsedačkové lanovky ve SKI areálu ALDROV.K dispozici je samoobslužný bufet s barem, půjčovna lyží a snowboardů a lyžařská škola. Ubytovat se můžete v 7 pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí se satelitním vysíláním. Parkování zdarma cca 100 m od objektu. Z prostorné terasy je výhled přímo na sjezdovku!

 Vítkovice v Krkonoších

Tato webová stránka je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb. Prohlášení o přístupnosti webových stránek:

mapa webu | Přihlásit | © 2017 designed by DreamSites.cz